• BIST 75.638
  • Altın 99,727
  • Dolar 2,9213
  • Euro 3,0956
  • İstanbul 11 °C

Çürük Diş İçin Gitti, Sağlam Dişlerinden Oldu

Çürük Diş İçin Gitti, Sağlam Dişlerinden Oldu
Kartal'da, ağrı yapan çürük dişini çektirmek için özel bir hastaneye giden Edebiyat Öğretmeni Hüseyin Keskin, sağlam dişlerinden oldu. Sağlam dişi çek...

Kartal'da, ağrı yapan çürük dişini çektirmek için özel bir hastaneye giden Edebiyat Öğretmeni Hüseyin Keskin, sağlam dişlerinden oldu. Sağlam dişi çekilen ve porselen dişlerine de zarar verilen Keskin, hastaneden şikayetçi olduğunu söyledi. Hastane görevlileri ise iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

İddiaya göre olay, Cevizli Lisesi'nde edebiyat öğretmenliği yapan Hüseyin Keskin, gece diş ağrıları başlayınca hemen en yakındaki özel hastaneye koştu. Diş servisinde görevli Dr. Elif Parlak Ündar ile görüşen Keskin, iki dişinin çekilmesini istedi. Gerekli hazırlıkları yapan Ündar, daha sonra Keskin'in 2 dişini çekti. Çürük ve ağrı yapan dişini çektirdiğini sanarak evine giden Keskin, iğnelerin etkisi geçtikten sonra gerçeğin farkına vardı. Ağrıların devam etmesi nedeniyle aynanın karşısına geçen Keskin, çürük diş yerine sağlam dişinin çekildiğini ve porselen dişlerine de zarar verildiğini gördü. Yeniden hastaneye koşan Hüseyin Keskin, mağduriyetinin giderilmesini istedi. Doktoru Elif Parlak Ündar'a durumunu anlatan Keskin, aldığı cevaplar karşısında adeta şoke oldu.

Elif Parlak Ündar'ın yanlış dişini çektiğini kabul etmediğini söyleyen Keskin, hastaneden şikayetçi olduğunu ifade etti. Keskin, "Gece dişlerim ağrımaya başlayınca hastaneye gittim. Ağrı yapan dişimin çekilmesini istedim. Ağzımı kontrol eden doktor, başka bir dişimin daha çekilmesi gerektiğini söyledi. Ben de çekmesi için onay verdim. Gerekli işlemlerden sonra 2 dişim çekildi. Eve geldikten sonra iğnelerin etkisi geçmeye başlayınca dişim ağrımaya başladı. Ağzıma baktığımda çürük ve ağrı yapan dişimin yerinde olduğunu, sağlam dişimin çekildiğini gördüm. Aynı sırada olan porselen dişlerime de zar verildiğini fark ettim. Bir porselen dişi bin 500 dolardan yaptırmıştım. Sağlam dişim çekildiği için o sırada porselen dişlerim yerinden oynadı. Şimdi hem sağlam dişlerimden oldum, hem de ciddi zarara uğradım." diye konuştu.

Bu arada, iddialar üzerine görüşme talebinde bulunduğumuz Diş Doktoru Elif Parlak Ündar, görüşme isteğimize olumlu cevap vermedi. Konunun yargıya taşınması halinde ilgili açıklamaları yapacaklarını belirten hastane görevlileri ise, iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi.

CİHAN

Çürük diş için gitti, sağlam dişlerinden oldu

Çürük diş için gitti, sağlam dişlerinden oldu

Çürük diş için gitti, sağlam dişlerinden oldu

Kaynak: Haber Kaynağı
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 haberimport.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim