• BIST 76.112
  • Altın 99,374
  • Dolar 2,8905
  • Euro 3,0695
  • İstanbul 17 °C

Kardelen Yurdu'nun Kutlu Doğum Programı Duygulandırdı

Kardelen Yurdunun Kutlu Doğum Programı Duygulandırdı
Amasya’nın Merzifon ilçesinde Özel Kardelen Yurdu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu Kutlu Doğum programı büyük ilgi gördü.

Amasya’nın Merzifon ilçesinde Özel Kardelen Yurdu öğrencilerinin düzenlemiş olduğu Kutlu Doğum programı büyük ilgi gördü.

Merzifon Ümit Eğitim Kurumları Konferans Salonu'nda düzenlenen programda katılımcılar duygulu anlar yaşadı. Program hakkında bilgi veren Yurt Müdürü Ramazan Seven, "Özel Kardelen Yurdu olarak bizler de kendi imkanlarımızla Peygamber Efendimizin(SAV) yeryüzünü şereflendirdiği günü, haftayı, dolu dolu yaşamak istedik. Yurtta kalan kardeşlerimizle biz de efendimizi nasıl anarız. Onun ismini kalplerle nasıl buluştururuz gayreti içine girdik. Yurtta kalan öğrencilerimizle görüştüğümüzde arkadaşlamızın da istekli olduğunu görünce bu bizleri biraz daha heveslendirdi. Yaklaşık bir ay gibi bir çalışmanın arkasından kendi şiir ve ilahi koromuzu kurup sizlerle buluşturduk. Biliyoruz ki Efendimiz(SAV) adının anıldığı her yere gelip bizlerin selamlarını alacaktır. Bizler de O'na(SAV) layık olmak adına böyle bir gece düzenledik." şeklinde açıklamalarda bulundu.

Kardelen Erkek Öğrenci Yurdu öğrencilerinin hazırladığı naatlar, şiirler, ilahiler ve Kuran-ı Kerim okumalarının ardından Efendimizin hayatını anlatan kompozisyonlardan dereceye giren öğrencilere ödüller verildikten sonra program son buldu.CİHAN

Kardelen Yurdu'nun Kutlu Doğum programı duygulandırdı

Kardelen Yurdu'nun Kutlu Doğum programı duygulandırdı

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 haberimport.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim