• BIST 76.837
  • Altın 99,245
  • Dolar 2,8815
  • Euro 3,0485
  • İstanbul 16 °C

Kimse Yok Mu Havza'da 109 Aileye Yardım Dağıttı

Kimse Yok Mu Havzada 109 Aileye Yardım Dağıttı
Kimse Yok Mu Derneği, Samsun’un Havza ilçesinde 109 ihtiyaç sahibi aileye kıyafet ve kırtasiye yardımı yaptı.

Kimse Yok Mu Derneği, Samsun’un Havza ilçesinde 109 ihtiyaç sahibi aileye kıyafet ve kırtasiye yardımı yaptı.

Samsun'un Havza ilçesine bağlı Boyalı, Erikbelen ve Çakıralan köylerindeki 109 aileye Havza Eğitim Kültür Yardımlaşma Derneği işbirliği ile kıyafet ve kırtasiye yardımı ulaştırıldı. Yardım dağıtımında 19 Mayıs Üniversitesi öğrencisi Kenyalı Abdurrahman ve Mozanbikli Abdulrezzak’ın bulunması da ayrıca bir renk kattı.
Yardım programı kapsamında Çakıralan programına katılan Havza Kaymakamı Yunus Kalaycı, “İnsan öyle bir varlıktır ki 1 dakika sonra ne olacağımız belli değil, şu an dünyanın her bir yerinde sükunet içerisinde yaşan insanlar savaş ve savaşın doğurduğu sefalet içerisinde yaşamaktalar. Şükürler olsun bizler bu durumlardan uzağız ama bizimde başımıza gelmemesinin garantisi yok. O yüzden yardımlaşma ve dayanışma gibi faktörlerin önemi her geçen gün artmaktadır." dedi.
Yardım dağıtım programları Havza Eğitim Kültür Yardımlaşma derneği Başkanı Aydın Kaya, Kimse Yokmu Derneği Gönüllüleri Mustafa Donbay, Hüseyin Tarım, Kenyalı Abdurrahman Mozanbikli Abdulrezzak ve Havzalı gönüllüler tarafından devam etti. CİHAN

Kimse Yok Mu Havza'da 109 aileye yardım dağıttı

Kimse Yok Mu Havza'da 109 aileye yardım dağıttı

Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2010 haberimport.com | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Scripti: CM Bilişim